Trochę o mnie...


Od jakiegoś czasu posta nie było, bo aktualnie jestem mocno zaabsorbowany czymś ważnym.

W między czasie stuknęło 300 wyświetleń mojego bloga. Jest mi niezmiernie miło, tym bardziej, że nie spodziewałem się takiego odzewu :)

Z tej okazji postanowiłem wyjść lekko z cienia i opowiedzieć coś o sobie:

Na imię mam Patrycjusz. Wiem, że imię to jest rzadko spotykane, ale dlatego je uwielbiam :) Pochodzę ze Śląska i aktualnie mam 20 lat. Studiuję chemię, co jest powodem nazwy mojego bloga. Mam cudowną dziewczynę Patrycję, z którą jestem już rok.

Wydaję mi się, że na dobry początek to wystarczy, ale jakbyście chcieli wiedzieć cokolwiek innego, to odpowiem Wam na dosłownie wszystkie pytania.


Komentarze

 1. Nie chciałambym Ci za mocno psuć humoru, ale Twoje wyświetlenia z bloga też się liczą. I nie da się tego wyłączyć mimo zaznaczenia stosownej opcji. Nie spodziewałam się że jest imię Patrycjusz. :D Ładnie. ^^ Chemia była Twoim wyborem? Co będziesz robić po szkole?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety wiem, że się liczą i pewnie 1/3 wyświetleń jest moja, ale to zawsze coś. Chemia była moim drugim wyborem, bo niestety nie dostałem się na medycynę. Po szkole planuję zostać nauczycielem chemii oraz szachów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Moją pasją są szachy. Gram od 5 roku życia i aktualnie biorę udział w turnieju w Ostravie. Siedzenie po 4 godziny w trakcie rundy i przygotowywanie się na partię nie takie proste :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty